sadsad x
asdasd
Genel Kullanım Önerileri

GENEL KULLANIM ÖNERİLERİ

*Cam ürünlerimizin tamamı endüstriyel ve ev bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmayabilir.

*Her ürünün kullanım talimatı farklılık gösterebilir, satın aldığınız ürün detaylarını dikkatlice inceleyiniz. Kullanım talimatı bilgileri için e-ticaret sitemiz, ürün hediye kutusu ve uyarı etiketlerinin okunmaması ve uygulanmaması durumunda markamız sorumluluk kabul etmemektedir.

*Şebeke suyunun sertliği coğrafi bölge ve ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Markamızın genel kullanımın önerileri tavsiye niteliği taşımaktadır.

*Ürünleri bulaşık makinesine koymadan önce yiyecek ve içecek kalıntılarını gidermek için ılık suyla durulamanızı öneririz.

*Bulaşık makinası yıkama döngüleri sırasında çarpma ve çizilmeleri önlemek için ürünler daima sepete uygun bir şekilde yerleştirilmelidir.

*Makine yıkamalarında hafif deterjanlar kullanılmalı ve durulama malzemeleri dikkatle seçilmelidir. Yıkama devir hızının çok fazla olması camın yüzeyinde geri dönüşü olmayan yanardönerlik oluşturabilir veya su izlerinin oluşmasına sebep olabilir.

*Yıkama bittikten sonra, bulaşık makinesinin kapağını buharın çıkmasını sağlamak ve buğu nedeniyle camda hoş olmayan izlerin oluşmasını önlemek için 5-10 dakika kısmen açık bırakınız.

*Ürünler temperlenmemişse, ani termal şoklardan kaçının, yıkama sona erdikten sonra ürünleri buz veya soğuk içeceklerle temas ettirmeyiniz, önce soğumaya bırakınız.

*Camın doğal parlaklığını ve şeffaflığını korumak için, ürünleri yıkama sonrası mikrofiber bir bezle kurulamanız önerilir.

*Ürün üzerinde altın, gümüş, platin, baskı ve boya gibi el işçiliği uygulamaları varsa ürün kesinlikle yakın mesafeden yoğun bir ışığa ve nemli bir ortama maruz bırakılmamalıdır.

*Sürahi, şişe, karaf gibi daha büyük nesneler için mükemmel iç temizliği garanti etmek adına elde yıkamanızı öneririz.

*Cam dışı ahşap, deri, metal ve bunun gibi ürünler hafif nemli yumuşak bir bez ile silinmelidir.

*Aksi kullanım talimatında belirtilmediği takdirde ürünler ani ısı değişimlerine uygun değildir, azami dikkat edilmesi tavsiye edilir.

*Sofra ve Mutfak Ürünleri; Ürün üzerinde altın, gümüş, platin, baskı ve boya gibi el işçiliği uygulamaları varsa ürün kesinlikle elde yumuşak bir bez veya sünger ile elde yıkanmalıdır.

*Aksesuar ve Dekorasyon Ürünleri; Ürün üzerinde altın, gümüş, platin, baskı ve boya gibi el işçiliği uygulamaları varsa ürün hafif nemli yumuşak bir bez ile silinmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.