sadsad x
asdasd
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Decorium’un hikayesi, 1984 yılında idealist ve vizyoner kimya mühendisi bir baba tarafından Beykoz’da kurulan mütevazı bir atölyede başladı.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra zamanın modern ve teknik donanımına sahip cam işleme sanatının gerçekleştirildiği entegre yeni üretim tesisi faaliyete alındı.

Üretim imkân ve kabiliyetleri içerisinde cam işleme sanatı en başından beri çok geniş bir yer tutmakta ve çeşitlilik göstermektedir. Klasik ve modern tarzda tasarlanıp üretilen ürün gamı içerisinde vizyoner ve benzersiz ürünler ile kadim kültürün esintilerini günümüze taşıyan zengin bir şekilde dekorlamış parçalar bulunmaktadır.

Günlük hayatın bir parçası işlevsel ürünlerin yanı sıra altın, gümüş, platin, dekor ve diğer süslemelerle el işçiliğinin doruklara çıktığı eşsiz tasarım ve uygulamalarla, lüks tarzın ilkeleriyle tam uyumlu bir şekilde sade, şık, zarif, estetik ve eşsiz ürünler koleksiyonda yer almaktadır.

Decorium bugün, Şahin ailesinin ikinci nesli tarafından yönetilmekte ve geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Decorium; 12.000 m2 kapalı alanda tek çatı altında üretim yapan, yüzden fazla nitelikli çalışanı ve 30 yılı geride bırakan deneyimli ustaların kusursuz el işçiliği ile, tasarım ekibinin estetik, geleneksel ve yenilikçi bakış açısıyla 30’dan fazla ülkeye katma değerli ihracat yapan, ürünleri dünyanın dört bir tarafında mekanlara şıklık ve insanlara mutluluk getiren anlara ortak olmaktadır.

Decorium; kapasite, nitelik, sektörel deneyim ve uzmanlık açısından kendi kategorisinde Avrupa ve Türkiye’nin en büyük üreticisi konumundadır.

Decorium, camdan üretilen aksesuar, dekorasyon, sofra, mutfak ve hediyelik eşya grubunda el işçiliğini ve kalite standartlarını en yüksek seviyede tutarak cam kıymetlendirme ve insana mutluluk veren ürünler üretme misyonuyla İstanbul’da bulunan entegre üretim tesislerinde öncü tasarım ve nitelikli üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.