Decorium'dan

5000 yıllık geçmişe sahip olan cam, tarihten bugüne sarayları, evleri ve sofraları süslemiş, estetiği geçmişten geleceğe yansıtan şeffaf bir kültürdür.

 

Yaşantınıza renk katan camı çeşitli tekniklerle işleyerek beğeninize sunan Decorium deneyimli bir ekibe sahiptir. Gelenekselin yanında çağdaş tasarımları cam objelere altın, gümüş, dekor ve diğer süslemelerle bezeyerek cam sanatını ve el sanatlarını yaşatmaya devam etmekteyiz. Ürünlerimizin ihtişamı üzerlerine dokunan usta eller sayesinde değer kazanmakta, büyük bir çoğunluğu el işçiliği üzerine kurulu fabrikamız İstanbul, Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

El işçiliğinin ve kalite standartlarının en yüksek seviyede tutulduğu tesisimizde cam işleme üretimine değer katma misyonu ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

Yaşadığımız topraklardaki ve dünyadaki zengin kültür miraslarını camın üzerine işleyerek Saray Koleksiyonu, günlük yaşantımızda ve özel günlerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz ürünleri de Yaşam Koleksiyonu altında sunmaktayız.

 

Katma değeri yüksek ürünlerimize yurt içindeki bayilerimizden ve havalimanı gümrüksüz satış noktalarımızdan ulaşabilirsiniz. Özel kurumsal çalışmalarımız altında Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen markalarıyla çalışıyor ayrıca Dünya'nın otuzdan fazla ülkesine ihracat yaparak ülkemizi gururla temsil ediyoruz.

 

Bugünü de yarınlar da camın hayat dolu kültürüyle yaşatmak ve Decorium ürünlerini üretirken duyduğumuz sevgiyi sizin de kullanırken hissetmeniz ümidiyle…